ورزشی

گفتگو با کاپیتان مشکی پوشان

هرکس جز عنایتی هم بود نتایج بهتری نمی‌گرفت/ برای مصاف با پارس بازیکن کم داریم

به گزارش مشهد فردا به نقل از ایسنا ، حسین بادامکی می‌گوید هر کس جز عنایتی هم سرمربی مشکی‌پوشان بود نمی‌توانست در این زمان کم نتایج بهتری کسب کند.

حسین بادامکی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: کار سختی در پیش داریم، پارس یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی است و ما هم در شرایط سختی به سر می‌بریم و با توجه به مصدومان و محرومانی که داریم اصلا مشخص نیست لیست تیم به ۱۸ نفر می‌رسد یا نه؟
وی افزود: امیدواریم آخرین بازی نیم‌فصل نخست را با موفقیت به پایان برسانیم، تا در نیم‌فصل دوم با رفع نقایص خود به نتایج بهتری دست یابیم.
بادامکی در پاسخ به اینکه آیا بهتر نبود این باشگاه برای کنار گذاشتن برخی از بازیکنان مشکی‌پوشان تا پایان نیم‌فصل صبر می‌کرد، گفت: بازیکنانی که از تیم جدا شدند بازیکنان خوبی بودند و اینگونه نبود که به کار مشکی‌پوشان نیایند، اما این تصمیمی بود که سرمربی تیم گرفت و باشگاه هم چاره‌ای جز موافقت با آن نداشت. شاید اگر تا نیم‌فصل امکانش بود تا تیم را حفظ کنند قطعا اتفاقات بهتری رخ می‌داد.
وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود در صورتی‌که مشکی‌پوشان در دیدار با پارس نتیجه نگیرد، شاهد حضور سرمربی جدیدی در تیم مشکی‌پوشان خواهیم‌بود، گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم، فکرنمی‌کنم هر کس دیگری جز عنایتی هم اگر بود می‌توانست در این بازه زمانی کم و در برابر این رقبا نتایج خیلی خوبی کسب کند.
کاپیتان مشکی‌پوشان در خصوص احتمال حضور مجتبی جباری در این تیم در نیم‌فصل دوم گفت: به شخصه صحبتی با جباری نداشته‌ام اما در رسانه‌ها خواندم که عنایتی با وی صحبت‌هایی کرده‌است. امیدوارم بتوانیم شاهد حضور جباری در مشکی‌پوشان باشیم.
بادامکی در رابطه با فروش پیراهن هادی نوروزی به نفع زلزله‌‍زدگان کرمانشاه گفت: مراسم بسیار خوبی بود، از اینکه توانستم پیشکسوتان عرصه فوتبال و سینمای ایران را ببینم خوشحالم. امیدوارم روح هادی همیشه لبخند بر لب داشته‌باشد. از این مراسم‌ها امیدوارم بیشتر و بیشتر برگزار شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *