خبر مطلب ویژه

دو خبر مهم شهردار برای مشهد

به گزارش مشهد فردا به نقل از ایسنا ، شهردار مشهد با حضور در شورای شهر رونمایی از «کیف پول هوشمند» و «طرح جامعه مشهد» را به عنوان دو خبر مهم برای مشهد عنوان کرد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، قاسم تقی‌زاده خامسی امروز در نهمین جلسه علنی پنجمین دوره شورای شهر مشهد که در نالارشهر برگزار شد، با بیان اینکه «دو خبر مهم دارم»، اظهار کرد: اول اینکه روز چهارشنبه اولین گام را به سوی شهر هوشمند با رونمایی از «کیف پول هوشمند» برخواهیم داشت. این کار با کمک بانک پاسارگاد انجام خواهد شد و با اجرای آن شهروندان می‌توانند همه پرداخت‌های شهری خود را از طریق تلفن همراه انجام دهند.
وی ادامه داد: در ابتدای امر و در روز اول ۵۰۰ هزار نفر می‌توانند به این طرح بپوندند و به تدریج ظرفیت آن افزایش خواهد یافت.
تقی‌زاده خامسی تصریح کرد: اقدام دیگر رونمایی از «طرح جامع مشهد» است که حدود ۲ سال است که از ابلاغ آن می‌گذرد، اما لایحه آن ارائه نشده است. ان‌شاءالله در هفته آینده آن را رونمایی خواهیم کرد.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئله نیروی انسانی در بخش خصوص شهرداری مشهد، خاطرنشان کرد: در همه جای دنیا وقتی کاری به بخش خصوص واگذار شد، واگذار کننده دیگر تعهدی جز نظارت ندارد، اما متاسفانه در شهر مشهد شهرداری کار خود را به بخش خصوصی واگذار می‌کند و وقتی آن‌ها کار خود را درست انجام نمی‌دهد برای جبار آن وارد عمل می‌شود.
شهردار مشهد عنوان کرد: شهرداری به هیچ وجه ادعای بخش خصوصی را نمی‌پذیرد و من تعجب می‌کنم که برخی از کارمندان بخش خصوص جلوی شهرداری آمده و اعتراض می‌کنند. آن‌ها اگر ادعایی دارند باید به قوه‌قضائیه مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *