خبر مطلب ویژه

مانور خدمت دستگاه‌ های اجرایی خراسان رضوی در آستانه نوروز نود وهشت برگزار شد

به گزارش مشهد فردا مانور خدمت با حضور استاندار ، شهردار و تنی چند از مسوولین استانی برگزار شد .

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی : بر پایه این خبر علیرضا رزم حسینی، در جریان این مانور که در بوستان غدیر و با حضور شهردار مشهد و دستگاه های خدمت رسان برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد ماه رجب گفت: کمتر شهرهایی در دنیا هستند که هم ویژگی زائر و هم مسافر را داشته باشند اما مشهد به دلیل وجود پر برکت امام رضا(ع) دارای این ویژگی منحصر به فرد است.
استاندار خراسان رضوی در همین راستا افزود: پس بدیهی است علاوه بر خدماتی که به مسافران می دهیم به زائرینی که در بهترین فصل سال که مردم به جای جای کشور مسافرت می کنند، راه های طولانی را طی کرده و به مشهد می آیند هم این خدمات ارائه شود.
 وی ضمن تشکر از دستگاه های متولی ستاد خدمات سفر، اضافه کرد: بدون تردید هر مقدار که خدمات بهتر همراه با آداب و هنر فرهنگ ایرانی به زائر و مسافر بدهیم در آینده در جذب بیشتر آنها موثر خواهد بود و اقتصاد مسافر و گردشگری که یکی از صنایع پول ساز هم هست را می توانیم رونق بیشتری بدهیم.
رزم حسینی در انتها خاطر نشان کرد: بار اصلی را کارکنان شهرداری بر دوش می کشند برای همین از آن ها، نیروی انتظامی، هلال احمر، دستگاه سلامت و اصحاب رسانه تشکر می کنم

پایگاه خبری شهرداری مشهد : محمد رضا کلایی شهردار مشهد ضمن اعلام آمادگی برای استقبال از زائرین نوروزی بارگاه منور رضوی گفت :
در راستای گل آرایی شهر برای استقبال از بهار ۱۴ میلیون بوته گل در نقاط مختلف شهرکاشته شده است.
وی با بیان اینکه اصلاحات هندسی مورد نیاز نیز در معابر که نیاز به اصلاح داشته صورت گرفته است، اظهار کرد: در کنار این اقدامات و در راستای زیباسازی شهر، مبلمان شهری و جداول به طول ۲۲ هزار متر طول رنگ آمیزی شد.
وی تصریح کرد: همچنین پاکسازی ۱۰ کیلومتر‌ از مبادی ۵ محور ورودی قوچان، نیشابور، سرخس، کلات و فریمان، شستشوی معابر، بهسازی و تعویض جداول فرسوده از دیگر اقدامات انجام شده در استقبال از بهار بوده است.  
کلائی با اشاره به اینکه شهر مشهد در نوروز ۹۸ با ۹۰۰ المان گل به استقبال بهار خواهد رفت، ادامه داد: برای استقبال از زائران نیز ایستگاه های استقبال از زائر در مبادی ورودی شهر آماده سازی و ایستگاه های راهنمای زائر و تلفن ۱۳۷ به صورت ۲۴ ساعته در ایام نوروز آماده پاسخگویی به زائران خواهد بود.
شهردار مشهد گفت: همچنین ۱۵ ایستگاه بهارانه، ۳۰ اثر دیوار نگاره، ۲۵ یادمان شهری و ۱۵ اثر طراحی و آذین بندی امسال در سطح شهر اکران می شود. 
وی به آماده سازی بوستان غدیر برای اسکان زائران در ایام نوروز اشاره و اضافه کرد: بوستان غدیر با ظرفیت هر شب ۴ هزار چادر اقامت آماده اسکان زائران در ایام نوروز شده است.
شهردار مشهد افزود: مبادی ورودی شهر شامل فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری نیز آماده استقبال از رائران در ایام نوروز شده اند.
کلائی ادامه داد: امیدواریم با همکاری سایر دستگاه های خدمات رسان ایام نوروز خوبی را برای زائران ومجاوران در پیش داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *