ورزشی

سیف‌اللهی خواهان جدایی از مشکی‌پوشان است

احتمال جذب دهنوی و ملی‌پوش عراقی

مربی تیم مشکی‌پوشان گفت روح‌الله سیف‌اللهی خواهان جدایی از مشکی‌پوشان است
به گزارش مشهد فردا به نقل از  ایسنا- منطقه خراسان، سیاوش اکبرپور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر سپیدرود اظهار کرد: دیدار فردا شرایط خاص خودش را دارد، روی بازی با سپیدرود و آنالیزش کار کرده ایم و تلاش می‌کنیم تا هم کادرفنی و هم بازیکنان ببریم.
وی افزود: ۲ بازیکن عراقی در پست دفاع راست و هافبک‌مهاجم هم گرفتیم و امیدواریم شنبه قرارداد آنها ثبت شود تا itc شان صادر شود. با دهنوی هم صحبت کردیم امیدواریم که بتوانیم از توانایی وی استفاده کنیم.
وی افزود: به دنبال یک بازیکن عراقی دیگر هستیم که در تیم نیرو هوایی بازی می‌کند، اتفاقا ۱۰ ۱۱ روز قبل برای تیم ملی عراق گل هم‌ زد.
اکبرپور در خصوص محرومان و مصدومان تیمش گفت: روح الله محروم است و حنیف هم کارتش صادر نشد. متاسفانه عسگری هم مصدوم است اما بقیه بازیکنان اماده‌اند.
وی با اشاره به جدایی ناگهانی شربتی گفت: اتفاقاتی غیرحرفه‌ای در نقل و انتقالات امسال افتاد. بازیکنانی که می‌خواهند سرباز شوند باید از همان ابتدای فصل سرباز شوند تا تکلیف تیم‌ها مشخص شود. روی بازیکن تیم‌مان حساب کرده ایم اما ناگهان تراکتوری می‌شود.
اکبرپور در خصوص جدایی روح‌الله سیف‌اللهی و پیشنهاد پارس جنوبی به این بازیکن گفت: به این راحتی نمی‌خواهیم روح‌الله را از دست بدهیم، ذات حرفه‌ای فوتبال این شرایط را دارد. این بازیکن طبق صحبتی که با عنایتی کرده می‌خواهد جدا شود. امیدوارم در این ۳ ماه باقیمانده روح‌الله را داشته‌باشیم.
وی افزود: روزی که به اینجا آمدم تیم پژمرده‌ای داشتیم و تیم از نظر روحی خیلی خوب شده و مدیریت هم دارد کمک می‌کند. شاید برخی از بازیکنان تاپ ایران را نتوانستیم بگیریم اما بازیکنانی گرفتیم که می‌توانند کار را برای ما در آورند.
وی در پایان تاکید کرد: مسئولان استان متاسفانه اصلا کمکی به تیم‌های لیگ برتری نمی‌کنند، از راس هرم که مدیریت است تا بازیکنان همه دست در دست یکدیگر در حال تلاشیم اما تنها هستیم. به هر حال تصمیم بر این شد که۵۰ میلیون مریوط به اجاره ورزشگاه امام رضا را بهتر است هر بازی به تیم تزریق کنیم تا نتیجه بهتری داشته‌باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *