مطلب ویژه یادداشت

۱۴دیماه روز همبستگی مردم مشهد

یک هفته ناارامی در کشور و حالا اتحاد!

اتحادی که نه از امروز بلکه از بهمن ۵۷ جلوه پیروزی را رقم زد . اتحادی که نشان میدهد ایران اسلامی با محوریت قراردادن رهبری و امر او همه موانع را از پیش روی برخواهد داشت .

با این همه آزمایشهای مختلفی که ملت ایران در مقابل دشمنان اسلام پس داد ، و جز شکست را نصیب دشمنان نساخت این نوید را می دهد که این ملت با پرچمداری و رهبری خود هیچگاه قابل تسلیم و سازش نیست .

و شهادت را به جای ذلت و خواری به جان می خرد اما ذره ای از این مرز و بوم را به هیچ احدی وا نمیگذارد.

وبا اتکا به رهنمودهای پیر جماران و با رهبری مدبرانه رهبر و پرچمدار فرزانه خود و با سیاست های تدبیر و امید دولت خدمتگزار و تمامی عاشقانی که دل در گرو ایران اسلامی دارند مسیر رشد و توسعه معنوی و مادی را در راه رسیدن به رضای الهی برخواهد داشت .

وامروز ۱۴ دیماه شکوهی دیگر از این صلابت و همبستگی از چپ و راست وفقط به عشق ایران اسلامی در مشهد الرضا (ع) پایتخت همیشگی دنیای اسلام به نمایش گذاشت .

همه خدمتگزاران و مسوولین باید توجه داشته باشند میراث دار انقلابی هستند که امامش فرمود :

این جانب که یک نفر از خدمتگزاران علمای اعلام و ملت اسلام هستم ، در مواقع خطیر و برای مصالح بزرگ اسلامی ، حاضرم برای کوچکترین افراد تواضع و کوچکی کنم ، تا چه رسد به علمای و مراجع عظام – کثر الله امثالهم -.

ورهبری فرزانه می فرمایند :

نعمت خدمتگزاری را و توان خدمتگزاری را که خدای متعال به شما هدیه کرده است، قدر بدانید؛ خدا را شکر کنید؛ افزایش این گنجینه‌ی معنوی را از خدا بخواهید. و این را بدانید که هر جامعه‌ای و هر کشوری از یک چنین سرمایه‌ی عظیمی و ذی‌قیمتی برخوردار باشد، بدون هیچ تردیدی خواهد توانست به برترین قله‌های عزت و عظمت دست پیدا کند. و این سرنوشت قطعیِ جامعه‌ی شما و ملت شماست .

نویسنده : میرزائیان

منبع عکس : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *