خبر

دیدار با ایثارگران به صورت هدفمند با همکاری مسئولین ادارات انجام شود

به گزارش مشهد فردا به نقل از ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی صبح روز ۲۴دی ماه در یک دیدار سرزده با رئیس و پرسنل بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه سه مشهد مقدس دیدار کرد و ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران باید به صورت هدفمند و با همکاری نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر، مدیران کل و روسای ادارات دولتی، شهرداری ها و معتمدین معین انجام شود.
وی خطاب به پرسنل بنیاد گفت: ایثارگران در اولین برخورد با پرسنل بنیاد چه تلفنی و چه حضوری باید متوجه احترام کارکنان شوند و این تکریم باید در تمامی ارتباط پرسنل و ایثارگران دیده شود.
مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی خاطر نشان ساخت: رئیس بنیاد باید فرصت های ایجاد اشتغال را در مشهد شناسایی و بسترهای ایجاد اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را آماده کند.
وی در همین راستا افزود: رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران باید هدف اصلی کارکنان بنیاد باشد و در صورت ارتباط و تعامل متقابل با سایر ادارات رفع مشکلات جامعه ایثارگران تسریع می شود.
گفتنی است بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه سه مشهد که در منطقه کوهسنگی مشهد واقع شده است یک هزارو ۹۰۱ شهید، سه هزار ۵۵۷ جانباز بالای ۲۵ درصد و ۶۵۵ آزاده تحت پوشش دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *