تصاویر خبر مطلب ویژه

۷۰۰ نوجوان در مسجد گوهرشاد مشهد معتکف شدند

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: در چارچوب دومین دوره اعتکاف رضویون ویژه نوجوانان ۷۰۰ نوجوان مشهدی در مسجد گوهرشاد این شهر در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) معتکف شدند.
به گزارش مشهد فردا به نقل از خبرگزاری ایرنا، مجتبی مختاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: گنجایش پذیرش در دومین دوره اعتکاف نوجوانان رضوی ۷۰۰ نفر بود که نیمی از آنان دانش آموزان دختر و نیمی دیگر پسر هستند.
وی ادامه داد: دانش آموزان پسر پایه های هشتم، نهم و دهم متوسطه و دختران پایه های هفتم و هشتم برای شرکت در مراسم اعتکاف رضوی از طریق سایت http://form.javanan.org ثبت نام کردند و اسامی پذیرفته شدگان پس از قرعه کشی اعلام شد.
او گفت: هزینه ناچیزی از شرکت کنندگان در این اعتکاف دریافت شد. مراسم اعتکاف در سه روز آخر ماه مبارک رمضان از سحر امروز ۲۲ خرداد آغاز شد و تا ۲۴ این ماه ادامه دارد.
وی افزود: برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی شامل مسابقات کتابخوانی، مسابقات فرهنگی، حلقه های معرفتی و پرسش و پاسخ توسط کمیته های مختلف برای مراسم اعتکاف نوجوانان رضوی در مسجد گوهرشاد در حال برگزاری است. معتکفان افطار و سحر نیز میهمان خوان متبرک حضرت رضا(ع) هستند.
پارسال ۳۵۰ نوجوان در مسجد گوهرشاد معتکف شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *