سرویس عکس فرهنگی مطلب ویژه

استاندار خراسان رضوی : عملکرد مطلوب کمیته امداد امام (ره) در اشتغال و توانمند سازی مددجویان

استاندار خراسان رضوی گفت : کمیته امداد امام (ره) در دوره مدیریتی اخیر توانمندسازی مددجویان را به عنوان رویکردی اصلی در دستور کار قرار داده است و در این رابطه خراسان رضوی در سال گذشته در ایجاد اشتغال برای این گروه از افراد عملکرد مطلوبی داشت .

به گزارش مشهد فردا، علی رضا رشیدیان در جریان بازدید از نمایشگاه آثار و تولیدات خوداشتغالی مددجویان کمیته امداد امام (ره) در مشهد افزود : مساله اشتغال افرادی که به نوعی امکان زدن کارگاه و تولیدی و ایجاد مغازه و فرودشگاهی برای عرضه ندارند ، در حوزه این نهاد حمایتی برای حفظ اشتغال و استقلال مددجویان از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی عنوان کرد : رویکرد توانمند سازی مددجویان در این نهاد وتوسعه آن از مددجویان تحت پوشش به افراد دیگری مثل زنان سرپرست خانوار و کسانی که یک کار تولیدی در منازل دارند ، اقدامی مبارک است.
وی اظهار کرد : کمیته امداد امام (ره) استان طی سال گذشته در ایجاد اشتغال برای مددجویان رکورد بی نظیری را از خود به جای گذاشت و امید است امسال در این حوزه موفقیت بیشتری حاصل شود که به همان نسبت از جمعیت حمایتی و هزینه ها این نهاد کاسته می شود و می تواند به جمعیتی ضعیف و ناتوان کمک و پوشش حمایتی بیشتری بدهد.
رشیدیان گفت : امروز با مباحثی که بین شهردارمشهد ، حوزه اقتصادی استانداری و کمیته امداد امام (ره) در راستای حمایت از این نمایشگاه ها صورت گرفت ، مقرر شد این فرودشگاه ها در تابستان با توجه به حجم زائر و مسافر در مشهد و بعد از آن به صورت گردشی هر هفته در یک شهرستان استان برپا شوند و به مرور این افراد توان و قدرت استقلال یافته و از نمایشگاه خارج شده و به صورت مستقیم اقدام به فروش کنند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *