ورزشی

کاپیتان پدیده: پرتغال تک‌ستاره و متکی به رونالدو است

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: بازی سختی مقابل پرتغال داریم اما امکان صعود برای تیم ما مهیا است.

به گزارش مشهد فردا؛رضا ناصحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس با اشاره به دیدار شب گذشته ایران مقابل اسپانیا اظهار داشت: بازی دیشب امیدوارکننده بود و هیجان و شوری که یک مساوی و برد می‌توانست برای مردم داشته باشد حتی با این شکست نیز برای مردم به ارمغان آورده شد.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده ادامه داد: انگیزه بچه‌ها خوب بود و واقعا سزاوار همه‌گونه تقدیر هستند. ما نشان دادیم حتی می‌‌توانیم همسطح تیم‌های بزرگ دنیا بازی کنیم و در دفاع و حمله ساختار خوبی داشتیم.

ناصحی عنوان کرد: این بازی همه را راضی کرد و حتی می‌توانستیم خوش شانس باشیم و تساوی بگیریم و به تیم قهرمان جهان گل بزنیم. با مساوی برابر پرتغال صعود نمی‌کنیم اما باید بگویم برد پرتغال دور از دسترس نیست.

وی با اشاره به اینکه شاید امروز حسرت می‌خوریم که ای کاش در گروه آسانتری بودیم و شرایط در این صورت قطعا بهتر می‌شد و امیدواری به صعود بیشتری داشتیم گفت: به‌هرحال اسپانیا واقعا با تیم‌های دیگر دنیا متفاوت است و جلوی پرتغال نیز مالکیت توپ را در دست داشت. در بازی شب گذشته نیز شاهد بودیم که تیم این‌ها متشکل از منچستر و رئال و بارسا و اتلتلیکو مادرید بود اما پرتغال این انسجام را ندارد و در بازی با مراکش نیز به نظرم مراکش می‌توانست بازنده نباشد.

ناصحی عنوان کرد: پرتغال تک ستاره است و اگر بچه‌ها شرایط بازی شب گذشته را داشته باشند می‌توانیم بازهم فرصت داشته باشیم و کار نشد ندارد. مردم امید بالایی دارند و قبل از جام دنبال سه باخت آبرومندانه بودیم و امیدوارم بتوانیم تیم قهرمان جام ملت‌های اروپا را ببریم و البته کار سختی است.

انتهای پیام/‌ ز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *