ورزشی

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی خراسان رضوی در رده پایه جزو برترین‌های کشور است/ برگزاری آخرین انتخابی جاکارتا در لیگ طلایی سوم

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی از آخرین شانس ورزشکاران برای کسب سهمیه جاکارتا در مرحله سوم لیگ طلایی خبرداد و گفت: خراسان رضوی جزو استا‌ن‌هایی است که در رده پایه خوب کار کرده و نتایج قابل قبولی کسب کرده‌اند.

به گزارش مشهد فردا به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، پریسا بهزادی بعد از پایان مسابقات قهرمانی کشور در مشهد درخصوص میزبانی این دوره از مسابقات اظهار کرد: از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به خاطر میزبانی این دوره تشکر می‌کنم، مسابقات در سطح بالا و به خوبی برگزار شد تیم داوران و هیئت دوومیدانی بدون حاشیه رقابت سالمی را رقم زدند.

وی از برگزاری گارگاه پیاده روی برای داوران خراسان رضوی خبرداد و گفت: درحاشیه این مسابقات توسط مدرس فدراسیون خانم هاشمی یک دوره کارگاه آموزشی پیاده روی برگزار شد که قطعا در ارتقا سطح کیفی آنها تاثیرات مثبتی دارد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: دو هفته دیگه لیگ طلایی سوم برگزار خواهد شد که آخرین انتخابی جاکارتا خواهد بود در ایران اختلاف رکورد در بعضی از مواد بین نفرات اول و دوم به بعد اختلاف زیاد است اما در بعضی مواد مانند پرتاب چکش اینطور نیست و ورزشکاران خوبی داریم و رقابت زیاد است.

بهزادی بیان کرد: از دو سال پیش فدراسیون روی رده پایه سرمایه گذاری کرده و سال گذشته در قهرمانی آسیا تایلند چهار دختر ما اعزام و مدال آوردند همچنین امسال در ژاپن صاحب اولین مدال جوانان آسیا شدیم در همین مسابقات چند نفر ورودی رقابت های تایلند را کسب کردند نماینده های خوبی داریم که در آینده به تیم ملی راه پیدا می‌کنند.

وی درباره وضعیت بانوان در استان‌ها عنوان کرد: از لحاظ امکانات تا جایی که فدراسیون توانسته امکانات را در اختیار ورزشکاران قرار داده است اما ورزشکاران بیشتر از سمت استان ها حمایت میشوند بعضی از استان ها خیلی خوب کار کردند خراسان رضوی، یزد، فارس، گلستان و تهران از استان هایی خوب هستند که در زمینه پایه سرمایه گذاری های خوبی انجام دادن و نتیجه قابل قبولی کسب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *