ورزشی

خراسان رضوی قهرمان مسابقات دوومیدانی بانوان کشور/ ۴ رکورد ملی شکسته شد

تیم خراسان رضوی الف قهرمان مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان کشور شد.

به گزارش مشهد فردا به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان کشور با شرکت ورزشکارانی از استان‌های سراسر ایران که از صبح سه‌شنبه ۲۹ خردادماه در مجموعه ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شده بود، عصر روز گذشته پس از پیگیری ادامه رقابت‌ها با قهرمانی تیم خراسان رضوی و جابه جایی ۴ رکورد ملی خاتمه یافت.
فائزه آشورپور از استان خراسان رضوی روز اول در دور مقدماتی ماده ۱۰۰ متر بامانع با ثبت زمان ۱۵.۰۱ ثانیه رکورد این ماده را در رده سنی جوانان بهبود بخشید. در ماده ۲۰ کیلومتر پیاده روی نیز، زهرا جعفرآبادی از استان قزوین با زمان ۱:۵۹:۴۹ ساعت ضمن کسب عنوان نخست رکورد ملی این ماده را شکست.

در ادامه این رقابتها در ماده ۸۰۰ متر ساجده فانی از استان خراسان رضوی با ثبت زمان ۲:۱۲.۵۱ دقیقه رکورد این ماده را ارتقا داد و در ۴۰۰ متر بامانع نیز شهلا محمودی، دیگر دونده قزوینی با رکورد ۱:۰۰.۳۶ دقیقه موفق شد رکورد جدیدی در این ماده به ثبت برساند.

لازم به یادآوری است، این رکوردها پس از تأیید کمیته پزشکی و ضد دوپینگ فدراسیون دو و میدانی به عنوان رکوردهای ملی محسوب خواهند شد.

مراسم اهدای مدال‌های ورزشکاران و جوایز تیم های برتر با حضور هاشم صیامی، دبیر فدراسیون دو و میدانی، پریسا بهزادی، نایب رییس بانوان فدراسیون، عباس فتحی، مسئول کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون،معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش وجوانان، امیرعلی سعادتمند، رییس هیئت دو و میدانی استان خراسان رضوی، رضا عسگرزاده، دبیر هیئت و تنی چند از پیشکسوتان دو و میدانی ایران و استان خراسان رضوی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *