خبر

ودیعی : با شفافیت می‌توان فساد را نابود کرد


به گزارش مشهد فردا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدحسین ودیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهارکرد: از ابتدای شروع کار شورای اقدامات خوبی در حوزه محیط‌زیست و خدمات شهری مشهد انجام‌شده البته با آنچه انتظار داشتیم، فاصله دارد.
وی افزود: حوزه خدمات شهری یکی از اولویت‌ها و از بدیهی‌ترین مؤلفه‌های مدیریت شهری است که خوشبختانه امروز شهر مشهد هم تمیز اداره می‌شود و هم توسعه فضای سبز در حال انجام است.
ودیعی گفت: در حوزه فرهنگی نیز نسبت به آن زمان که وارد شورای پنجم شدیم اتفاقات بسیار مبارکی در سطح شهر رخ‌داده و اصلا قابل قیاس با آن دوران نیست اما هنوز هم با ایده‌ال‌ها فاصله دارد.
عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد افزود: یکی دیگر از دغدغه‌های شورای پنجم کوتاه کردن فرایندها بود تا روند کاری شهروندان در مراجعه به شهرداری ساده و کوتاه شود که خوشبختانه در این زمینه فرایندها بهبود یافته است، به‌خصوص در برخی از مناطق که این طرح به‌صورت پایلوت در حال انجام است شاهد کاهش تخلفات و تسریع در امور هستیم.
وی تصریح کرد: البته این ادعا را نداریم که فساد در مناطق مختلف شهرداری ریشه‌کن شده اما با شفافیت می‌توان این فساد و تخلفات را به حداقل و حتی نابود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *