فرهنگی

امضای تفاهم نامه آستان قدس رضوی با کمیته امداد امام خمینی(ره)

به گزارش مشهد فردا به نقل از آستان نیوز، فاطمه دژبرد سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در این باره گفت: برای نخستین بار و به مدت دو سال تفاهم نامه همکاری بین این مرکز و کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی در حوزه آموزش‌ خانواده‌ها  امضا شد.
وی بیان کرد: عمل به بند پنجم سیاست‌های کلی خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد فرصت برای حضور مفید و مؤثر اعضای خانواده به‌ویژه زوجین در کنار یکدیگر و استفاده موثر خانواده از برنامه‌های آموزشی به صورت جمعی، هدف اصلی انعقاد این تفاهم‌نامه است.
به گفته این مقام مسئول این تفاهم‌نامه در راستای بسط و گستره آموزه‌های اسلامی و خاصه سیره و سبک زندگی رضوی در حوزه خانواده و نقش آفرینی مطلوب فرهنگی و اجتماعی بانوان و به منظور هم‌افزایی، همکاری، تعامل هرچه بیشتر و استفاده از ظرفیت‌های یکدیگر بین این دو مجموعه به امضا رسیده است.
وی همکاری علمی در تهیه سرفصل‌های آموزشی، همکاری در برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مشاوره و زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین کارکنان کمیته امداد امام(ره) و فرزندان خانواده های پرسنل و همکاری در برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مشاوره و زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین جوان تحت حمایت امداد را محورهای این تفاهم نامه همکاری ذکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *